fbpxZboží posíláme kurýrem. Dodací lhůta uvedená při vytváření objednávky znamená, do kolika dnů dané produkty odesíláme. Je třeba připočíst 24 hodin pro doručení kurýrní službou.

Poštovné a balné

K uvedeným cenám připočítáváme následující poštovné:

Doručení kurýrem: DOPRAVA ZDARMA v rámci ČR a SR.

Doprava Kurýrem Top Comfort s vynáškou- s vynáškou kurýrem za pomoci příjemce až do bytu nebo domu - 699 Kč

Pokud vám zboží nebylo doručeno ani do 7 dnů po našem emailu o odeslaném tovaru, resp. SMS o expedici, kontaktujte nás prosím. Bližší informace o Vašem balíku a možných důvodech nedoručení vám po prověření následně okamžitě poskytneme.

 


TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.