fbpxV případě, že máte v úmyslu zakoupit zboží u nás a překvapí vás lepší cena u konkurence, rádi vám vyjdeme vstříc a prodáme zboží za stejnou cenu. Vložte odkaz levnějšího produktu do poznámky při vytvoření objednávky nebo nás informujte e-mailem. My vámi zaslané informace prozkoumáme, a pokud bude vše v pořádku, získáte vámi objednaný produkt za nižší cenu.

garancia najnizsej ceny

 

 

Naše podmínky jsou jednoduché a transparentní:

Garance nejnižší ceny platí pro celý sortiment včetně akciového a vztahuje se na ceny v on-line obchodech v ČR.
Garance nejnižší ceny je platná po dobu 3 dnů od nákupu. Stačí předložit konkrétní cenovou nabídku (např. Zaslat link s levnější nabídkou na Náš email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) konkurenčního eshopu na tentýž zboží, které musí být k dispozici u konkurence na okamžitý odběr. Za "tentýž zboží" se považuje zboží stejného označení parametrů a kvality se stejnými podmínkami prodeje, jako nabízíme my.
Ve sporných případech si vyhrazujeme 1 pracovní den na prověření předložených informací.


TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.