fbpxDětský pokoj PINO

Rada nábytku značky Pinolino pod názvem PINO nabízí stabilní, dřevěnou postýlku s romantickým designem s pečlivě vyřezanými nožkami a horní lištou. Nábytek značky Pinolino nabízí v svém sortimentu řady PINO, do které patří i krásná komoda se širokým a odnímatelným přebalovacím pultem. Kromě toho, že nabízí bohatý prostor pro uskladnění všeho potřebného, tak je vyrobena z kvalitního borovicového masivu. Tato krásně romanticky navržena komoda s klasicky bílou čistou barvou spojuje moderní prvky čistých linií v případě zásuvek s krásně zaoblenými a vyřezávanými nožičkami. Úchytky zásuvek jsou vkusně navrženy tak, aby ladily s celkovým designem.

Výsledky 1 - 4 z 4

Dětská postýlka PINO

Původní cena cena s DPH: 16854,09 Kč
Prodejní cena 13829,00 Kč

Komoda s přebalovacím pultem PINO

Původní cena cena s DPH: 18983,69 Kč
Prodejní cena 15589,00 Kč

Dvoudveřová skříň PINO

Původní cena cena s DPH: 36903,79 Kč
Prodejní cena 30399,00 Kč

Skříňový regál PINO

Původní cena cena s DPH: 12546,49 Kč
Prodejní cena 10269,00 Kč

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.