fbpxDětský pokoj LOLLE

Pinolino má v nabídce i řady dětského nábytku po názvem Lolly. Ideální pro Vaše děťátko bude stabilní dětská postýlka s výškově nastavitelným lamelovým roštem a možností přeměny dětské postýlky od 0 do 3 let na postel pro děti větší, a to od 3 do 6 let věku. Jako součást pokoje Lolly nabízíme i krásnou komodu s odnímatelným přebalovacím pultem, který poskytuje dostatečně široký a velký prostor pro bezpečné a pohodlné přebalení Vašeho miminka.

Výsledky 1 - 3 z 3

Dětská postýlka Lolle

Původní cena cena s DPH: 17229,19 Kč
Prodejní cena 14139,00 Kč

Komoda s přebalovacím pultem Lolle

Původní cena cena s DPH: 21560,99 Kč
Prodejní cena 17719,00 Kč

Dvoudveřová skříň Lolle

Původní cena cena s DPH: 22613,69 Kč
Prodejní cena 18589,00 Kč

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.