fbpxDětský pokoj FLEUR

Značka nábytku Pinolinu nabízí v řadě nazvaném FLEUR stabilní dětskou postýlku, kterou lze nastavit do 3 výškových poloh a tak můžete postýlku prispôosobovať potřebám vašeho děťátka. Rada FLEUR značky Pinolino nabízí i hravý styl, který se Vám bude líbit. Komoda má široký a odnímatelný přebalovací pult a samotná komoda má 3 zásuvky s bezpečným uzavíracím mechanismem s tichým chodem, tzv. self-soft-close. Úchytky doplňují romantický a hravý styl a dodávají kouzlo tomuto kusu nábytku. Měkké a vlnité linie působí romanticky díky tomu, že připomínají nábytek z minulého století a připomínají květinovou krásu z okrasné zahrádky babičky.

Výsledky 1 - 2 z 2

Komoda s přebalovacím pultem FLEUR

Původní cena cena s DPH: 19770,19 Kč
Prodejní cena 16239,00 Kč

Dvoudveřová skříň FLEUR

Původní cena cena s DPH: 26037,99 Kč
Prodejní cena 21419,00 Kč

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.