fbpxDětský pokoj Emilia

Značka Pinolino nabízí řadu nazvaný EMILIA. Máte možnost vybrat si stabilní dětskou postýlku s výškově nastavitelným lamelovým rámem do 3 poloh včetně odnímatelných bočnic. Jako materiál na výrobu nábytku rady EMILIA se používá kvalitní MDF nalakované čistě bílou matnou barvou. Rada EMILIA z detailně navrženým designem je ideálním nábytkem pro vybavení pokojů dívek i chlapců.

Výsledky 1 - 4 z 4

Dětská postýlka EMILIA

Původní cena cena s DPH: 20786,59 Kč
Prodejní cena 17079,00 Kč

Komoda s přebalovacím pultem EMILIA

Původní cena cena s DPH: 23666,39 Kč
Prodejní cena 19459,00 Kč

Dvoudveřová skříň EMILIA

Původní cena cena s DPH: 29256,59 Kč
Prodejní cena 24079,00 Kč

Police na stěnu s věšákem EMILIA

Původní cena cena s DPH: 5770,49 Kč
Prodejní cena 4669,00 Kč

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.