fbpxDětský pokoj Curve

Tato řada nábytku nabízí stabilní dětskou postýlku v moderním stylu s roštovým rámem nastavitelným do 3 výšek. Positeľka nabízí odnímatelné bočnice. Rada Curve já vyrobena z matně lakovaného kvalitního MDF, který je bílé křídové barvy s dekorem barvy šedého popela. Tento stylový nábytek je ideální do pokojů ložnicového typu určeného do moderní dětského pokoje. Zaujme kombinací módních barev a tvarů a proto je jedinečný.

Výsledky 1 - 3 z 3

Dětská postýlka Curve

Původní cena cena s DPH: 17325,99 Kč
Prodejní cena 14219,00 Kč

Komoda s přebalovacím pultem Curve

Původní cena cena s DPH: 18983,69 Kč
Prodejní cena 15589,00 Kč

Šatní skříň Curve

Původní cena cena s DPH: 28300,69 Kč
Prodejní cena 23289,00 Kč

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- se vztahuje na všechny produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získejte dárek 300 Kč na Váš první nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostanete od nás 300Kč z vaší první objednávky, jakož i novinky o našich nejnovějších nabídkách a produktech.

Zašleme Vám email s kupónem v hodnotě 300Kč z Vaší první objednávky nad 1500Kč. Odběrem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a cookies.